G A P G R U P

Yükleniyor

HAKKIMIZDA

Gap Grup
Geleceğe Gidiyoruz... Birlikte.

Şirketimiz Hakkında

Dünya çok hızlı bir şekilde teknoloji ve enerji alanında değişim içerisinde. Dünde kalan teknolojiler yarına yetişemiyor, bu dönüşüm her alanda daha fazla çalışmayı ve üretmeyi zorunlu kılmakta. Bizler de “gelecek” vizyonumuzla hem markamızı hem de Türkiye’mizi büyütme çabasındayız.

Sağlam temeller üzerinde çok önemli olarak gördüğümüz, enerji ve çelik sektörüne yatırım yapmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’nin her geçen gün ihracatı ve yatırımları ile büyüyen Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde olmaktan gurur duymaktayız.

GAP Grup Dünya’da ortaya çıkan teknolojik gelişmeleri, yatırımları ve enerji sektörünü yakından takip ederek yatırım yörüngesini bu gelişimlere göre entegre etmekte ve yurtiçi / yurtdışı müşterilerine öncelikle Enerji sektörüne yönelik çelik imalatlar olmak üzere her türlü çelik ürünlerin imalatı, mekanik ve elektrik montajı konularında hizmet vermektedir.

Bu kapsamda GAP Grup kurumsallaşmayı her zaman ilke edinerek son yıllarda üretim ve marka bandında da önemli adımlar atıp branşlaşmıştır. Bünyesinde bulunan markaları ile Çelik, Tava, Pano, Solar Altyapı ve Enerji branşlarında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

GAP Grup, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Yüksek üretim kapasitesiyle kalite standartlarını da göz önüne alarak, çevreye duyarlı, TSE, İSO-9001, ISO-14001 ve OHSAS-18001 kalite güvence sistemi ile belgelendirmiş ve yetişmiş uzman kadrosu ile önemli bir yatırıma imza atmıştır.

Gap Grup
Gap Grup Kalitesiyle

Çalıştığımız Sektörler

Gap Grup
Kataloglarımızı İnceleyin

Kataloglarımız

Gap Grup
Yaşamınıza değer katan ürünler

Şirket Değerlerimiz

Çalıştığımız tüm sektörlerde Gap Grup kalitesiyle işimizi yapmaya devam ediyoruz.

Doğru Tesisleşme
Kusursuz Planlama
Hızlı İletişim
Net Sonuç

Kurulduğumuz günden bu yana tüm sektördeki gelişmeler doğrultusunda hızlı ve kolay adaptasyon yeteneğimizle birlikte geliştik.

Üretim modellerimizi geliştirirken kalitemizi de yukarılara çekmeyi başaran bir büyüme modelini sağladık.
Tüm bunları yaparken deGap Grup değerlerini de koruyarak sektördeki adımızı kalitemizle eş değer şekilde konumlandırmayı başardık ve bundan sonraki süreçlerde de bu başarıyı korumak adına kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Gap Grup olarak ülkemizin üretimine ve gelişimine verdiğimiz katkıyı sürdürmeye, gelecek nesillerin gururla adından söz edeceği bir şirket olarak kalmayı hedefliyoruz.

Gap Grup
Şirket Hakkında Haberler

Duyurularımız

Solarex Istanbul'dayız.

Güneş Enerjisi & Teknolojileri fuarında siz değerli ziyaretçilerimizle buluşmak için heyecanlıyız 7-9 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'ne, Gap Solar standına bekliyoruz.

Toroslar Edaş Anlaşma

Gap Galvaniz olarak Toroslar Edaş Tesis yapım müteahhiti firmalar ile Civatalı ve Kaynaklı Direk olmak üzere toplamda 2.000 Tonluk yeni sözleşmelerimizi imzaladık.

Güneş Santrali Kurulumlarına Başladık

Güneş enerji santrali çelik konstruksiyon imalatı, elektrik, mekanik montajı ve anahtar teslim kurulumlarına başlamış bulunmaktayız.